Na naší klubové vodě může chytat každý, kdo si zakoupí oprávnění k lovu. Není podmínkou být členem rybářského svazu, nebo rybářské organizace. Loví se na dva pruty s možností přikoupení lovu na třetí prut s jedním návazcem a jednoduchými háčky.

K lovu ryb musí být lovící vybaven podložkou pod ryby, podběrákem, peánem a metrem. Podložka pod rybu musí být měkčená o min. rozměru 100×60 cm a nelze jí nahrazovat jinými materiály (lze zapůjčit). Podběrák musí mít ramena o min. délce 90 cm.

Focení ryb pouze v kleče nad podložkou a v minimální možné výšce tak, aby nedošlo k pádu ryby. Fotit lze pouze s nejvyšší opatrností a ryba musí být bez zbytečných odkladů vrácena zpět do vody. 

Zákaz vytahování sumců od 149cm z vody!!! Focení je se sumcem od 149cm možné pouze ve vodě!

Uchovávání ryb pro pozdější focení není možné!

K lovu lze používat pouze únikové montáže (montáže po jejichž utržení odpadne olovo nebo krmítko a není rybou tahané za sebou). K lovu sumců se používá trhací montáž s max. 1 jednoháčkem. Nástražní ryby lze buď zakoupit na místě popřípadě ulovit na rybníku. (cena 40 Kč/kus) Při lovu sumců je povoleno zavážení.

Přísný zákaz používání „srkaček“ a podobných nesportovních montáží. Přísný zákaz krmit nebo zakrmovat nevařeným, nebo neupraveným krmením (kukuřice, hrách, fazole, cizrna, ořechy). Rozdělávání ohně pouze po dohodě se správcem. Parkování na revíru předem konzultujte se správcem!

Bez předchozí domluvy není možné parkovat mimo zpevněné komunikace. Provozovatel upozorňuje, že rybolov je na vlastní nebezpečí, dále neručí za škody způsobené přírodními vlivy. Lovící i doprovod jsou povinni udržovat pořádek po celou dobu pobytu!

Dodržujte prosím parkovací místa, která jsou určena pro rybáře.

Karavan a podobně – hlásit předem!

Porušování těchto nařízení bude řešeno odebráním povolení k lovu a vykázáním lovícího bez nároku na náhradu! Povolení k lovu jsou zálohována částkou 500 Kč. Tato kauce nebude v případě porušování rybářského řádu vrácena bez nároku na další. V ostatních případech se kauce vrací po ukončení lovu s odevzdáním povolení!!